Choć początkowo traktowałyśmy Instagram z dużym dystansem, teraz uważamy, że to jeden z najbardziej inspirujących kanałów społecznościowych. Znajdujemy tam to, co od zawsze nas kręci – mnóstwo dobrych zdjęć. Trzeba tylko mieć to szczęście, żeby na nie trafić. Przed Wami nasza ulubiona 10-tka kont, które regularnie odwiedzamy, bo inspirują, bawią i mają duszę.

Biorąc pod uwagę tematykę bloga, darowałyśmy sobie profile, które ze zwierzętami nie mają nic wspólnego. ;) Dlatego przygotujcie się przede wszystkim na genialne zdjęcia psów. Kolejność na liście bez znaczenia!


  1. THEO vel @theobonaparte

Świetne zdjęcia, piękny pies, konsekwencja w prowadzeniu konta i w utrzymaniu klimatu fotografii. Theo ma w sobie coś takiego, co absolutnie rozbraja i bawi. Zobaczcie sami:

theobonaparte

Na Instagramie jako: @theobonaparte


2. JUNIPER val @juniperfoxx

Profil Juniper to nie tylko urocze zdjęcia lisicy, które choć trudno uwierzyć, są robione iPhon’em. To mnóstwo informacji na temat życia z lisem, które nie jest łatwe i bezproblemowe, choć może się tak początkowo wydawać. Opiekunka Juniper od samego początku prowadzenia tego konta odpowiada na mnóstwo pytań od osób mających w planach adopcję lisa. Skarbnica wiedzy!

juniperr

Na Instagramie jako: @juniperfoxx


3. ADVENTURE WITH DOGS – @adventurewithdogs_

Dużo psów, dużo podróży, dużo inspiracji dotyczących wspólnego spędzania czasu. Wszystkie potwierdzają teorię, że podróż nie może być idealna, jeśli nie masz u swojego boku czworonoga.

adventure

Na Instagramie jako: @adventurewithdogs_


4. CHARLIE – @iggycharlie

Kochamy miłością wielką charciki włoskie i whippety, więc kiedy zobaczyłyśmy profil Charliego i jego prze-genialne miny – po prostu przepadłyśmy.

charlie

Na Instagramie jako: @iggycharlie


5. DAREOCHU – @dareochu

Shiby z Los Angeles podbiły nasze serce już dawno temu. Patrząc na to, gdzie bywają te psy, możemy tylko ze smutnym westchnieniem stwierdzić, że Kabaty są jednak dość nudne. :D Imponujące perspektywy, konsekwencja w prowadzeniu konta, świetne ujęcia.

darech

Na Instagramie jako: @dareochu


6. EGONISTKA – @egonistka

Szczerze uwielbiamy te zdjęcia, bo mają swój niepowtarzalny klimat i są bardzo autentyczne. Każde z nich ma tę magię, której szukamy i którą szczerze podziwiamy. To zdecydowany faworyt tego zestawienia.

egonistka

Na Instagramie jako: @egonistka


7. KUMA BEAR – @kuma_thehuskybear

Kuma ma to szczęście, że ciągle gdzieś śmiga ze swoimi opiekunami, a oni robią zdjęcia z duszą. I tak powstaje konto, w którym można przepaść i robić ochy i achy.

kuma

Na Instagramie jako: @kuma_thehuskybear


8. ELKE WIESELBLITZ – @wieselblitz

Miłość od pierwszego wejrzenia – Noodles, Scout i Ioli to trzy uratowane psy, które maja wyjątkowo utalentowaną opiekunkę. Portrety są powalające. 

wiesel

Na Instagramie jako: @wieselblitz


9. SAMANTHA BROOKE – @samanthabrookephoto

Urocze, ciepłe zdjęcia. Uwielbiamy te foty, na których widać wspólny chillout nad wodą i w kajakach.

samanta

Na Instagramie jako: @samanthabrookephoto


10. VIELER PHOTOGRAPHY – @fotos_frei_schnauze

Jakiś czas temu było dość głośno o tych fotografiach. Psie portrety zwalają z nóg. I niech ktoś nam jeszcze raz powie, że psy nie robią min!

fotos

Na Instagramie: @fotos_frei_schnauze

A na koniec należą Wam się podziękowania za ponad 51.000 tysięcy serduszek, które dostałyśmy od Was w 2016!

To Wasze ulubione zdjęcia z tego roku:


best9


A jacy są Wasi instagramowi faworyci? Macie jakieś ulubione konta, które śledzicie od dawna? :)

K.

POPRZEDNI WPIS
NASTĘPNY WPIS

kasia