Współpraca i Kontakt

Co pies na to? to blog dla wszystkich, którzy szukają informacji i wskazówek na temat życia z psem. Od maja 2015 roku piszemy o psim świecie i budowaniu relacji między człowiekiem i czworonogiem. Regularnie publikujemy wpisy bazując na własnych doświadczeniach, zdobytej i ciągle poszerzanej wiedzy oraz badaniach i artykułach specjalistów z całego świata. Na blogu nigdy nie pojawiły się recenzje produktów, które nie są zgodne z naszymi poglądami. Wierzymy w to, że zaufanie czytelników można zyskać wyłącznie poprzez szczerość i autentyczność. Na początku 2017 roku założyłyśmy szkołę dla psów w Warszawie pod nazwą „Co pies na to?”, w której prowadzimy szkolenia oraz konsultacje behawioralne.

Zależy nam na tym, aby każdy post na blogu miał dla naszych czytelników wartość edukacyjną. Staramy się przygotowywać teksty będące odpowiedzią na pytania i wątpliwości naszych odbiorców. Wierzymy, że dzięki merytorycznym wpisom, napisanym w lekki i przystępny sposób, możemy realnie wpłynąć na jakość życia psów i zrozumienie ich potrzeb. Dzieląc się swoimi przeżyciami i odkrywając kawałek naszego świata, chcemy pokazać innym, że budowanie relacji z psem to wspaniała przygoda, której nic nie jest w stanie zastąpić.

Statystyki

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy, które są zgodne z tematyką naszego bloga, w tym m.in. testy i recenzje produktów, opracowanie tekstów szkoleniowych z wykorzystaniem akcesoriów dedykowanych psom, promocję w social mediach i wiele innych.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub wyślij nam wiadomość na adres: kontakt@copiesnato.pl, a my przygotujemy szczegółowy plan działania. Stawiamy na kreatywność i indywidualne podejście do każdego tematu.

DANE: KWIECIEŃ - CZERWIEC 2020*

Nasz blog kwartalnie odwiedza około 100 tysięcy unikalnych czytelników!

Instagram
7 150 +

Facebook
12 100 +

YouTube
1000 +

Kontakt

Podoba Ci się nasz blog? Masz pytania? Wyślij nam wiadomość na adres kontakt@copiesnato.pl lub skorzystaj z poniższego formularza: