Co pies na luty?

autor Kasia

Długie spacery, treningi posłuszeństwa i intensywna praca nad blogiem – tak minął nam poprzedni miesiąc. Obiecałyśmy Wam sporo postów, o różnej tematyce, więc nie mogłyśmy zwolnić tempa. W marcu też nie planujemy tego robić! Zerknijcie na nasze ulubione zdjęcia z poprzedniego miesiąca i krótkie podsumowanie wszystkich wpisów. Do zestawienia dorzucamy też najlepszą instagramową 4kę, czyli foty które podobały Wam się najbardziej. 


Vesper

Piękna Vesper podczas jednego z długich spacerów.

Zdecydowanie najbardziej popularnym postem w ubiegłym miesiącu okazał się ten, w który włożyłyśmy najwięcej pracy, czyli “Psy natrętne, psy nieśmiałe…“. Odzew cieszy nas ogromnie, bo temat bardzo ważny i często przekłada się na codzienne życie każdego z nas. Wasze komentarze i uwagi podrzucają sporo pomysłów na kolejne wpisy, więc bardzo Wam dziękujemy. Kto jeszcze nie czytał, ten ma okazję, żeby nadrobić. :)

Dość długo chodziło nam po głowie, żeby napisać o relacjach psiarzy i biegaczy. Tak naprawdę każdy spacer po Lesie Kabackim był doskonałym miejscem prowadzenia obserwacji. I tak właśnie krok po kroku dotarłyśmy do miejsca, w którym pojawił się wpis “Psy i biegacze – dobrzy kumple“. Dwie grupy, dwie strony medalu, jedna przestrzeń do dzielenia. Nadal uważamy, że można koegzystować sobie lekko i w przyjaźni, jeśli będziemy przestrzegać prostych zasad. Czemu by nie spróbować od razu?


las

Spacery w Lesie Kabackim? We love it!

walentynki

Walentynkowy spacer po lesie? Yees, please.

Nagradzanie psa smaczkami i zabawką? O tym wiedzą wszyscy, ale nie każdemu wpadło do głowy, żeby nagradzać czworonoga w nieco inny sposób. Sądząc po odzewie, wpis Wam się spodobał, więc będziemy szły tym tropem. Już w marcu dowiecie się w jaki sposób oswoić temat przywołania, nawet w przypadku bardzo opornych psów.


zabawka

Vesper w swoim żywiole. :D

Po spacerach, szkoleniach, treningach i godzinach spędzonych na wertowaniu różnych (nie tylko psich) książek, trafiłyśmy do Puszczy Białowieskiej. Może nie dosłownie, bo tylko dzięki książce, ale i tak było ciekawie. Idealna lektura na chłodny wieczór i niesamowita psia-postać – Antonia. “Wilki” Wajraka to jedna z najbardziej wciągających książek jakie ostatnio miałyśmy w rękach. I wbrew pozorom, nie jest tylko o wilkach!


wilki wajraka

Antonia podbiła nasze serca. To naprawdę wyjątkowa bohaterka “Wilków”!

Znalezienie dobrej hodowli psów to trudna sprawa, więc postanowiłyśmy trochę Wam pomóc. Najważniejsze zasady i wskazówki pojawiły się w poście “Oko w oko z hodowcą psów“. Z doświadczenia wiemy, że warto sobie wziąć do serca te rady, bo zakup psa to decyzja na lata.


Szczęście w czystej postaci. :)

Szczęście w czystej postaci. :)

Na koniec mamy dla Was instagramowe hity lutego!


INSTA

Best 4! #copiesnato

Co Was czeka? Samo dobre! Przywołanie przestanie być enigmatycznym pojęciem, podpowiemy Wam jak sprawić, żeby pies nie bał się dziwnych dźwięków i sprawdzimy czy lis może mieć w sobie coś z psa!

Stay tuned!

K.

CO PIES POLECA

2 komentarze

Avatar
Aldona 2 marca 2016 - 18:22

Fajnie się czyta, ale nie mogę przestać się patrzeć na te mordki. Rewelacyjne zdjęcia. Pozdrawiam i ściskam wszystkie te psie łapeczki

Odpowiedz
Avatar
CoPiesNaTo 2 marca 2016 - 21:09

Dzięki! :) Pozdrawiamy całą ekipą! :)

Odpowiedz

Napisz Komentarz