Ho, ho, ho…! Ruszamy z “Projektem Prezent”!

autor Kasia

Cooooraz bliżej Święta, cooooraz bliżej Święta… W sklepach zatrzęsienie dekoracji, nucimy hity w stylu “Last Christmas” i przez głowę zaczynają nam przelatywać pomysły na prezenty. Niewiele trzeba, żeby “poczuć magię tych Świat” (tak, tak, jestem dzieckiem reklam), jeśli wiemy, że mamy o kogo dbać i ktoś zadba o nas. A co z tymi, którzy nie mogą liczyć na troskę i ciepło? Wtedy sytuacja wygląda już trochę gorzej. Tak się zrodziła idea akcji, do której w tym roku z wielką energią dołączyłyśmy! Psi blogerzy połączyli siły i tak powstał “Projekt Prezent – wspomóż kolego psa bezdomnego”!


O co chodzi w “Projekcie Prezent“?

 

Każdy blog bierze pod swoje skrzydła jednego psa, który zasługuje na wsparcie i pomoc. Do 14 grudnia 2015 r. dla wybranego psiaka będziemy zbierać to, czego najbardziej potrzebuje. Dlaczego powinieneś dołączyć do akcji? Z prostej przyczyny – warto zrobić coś dobrego dla innych. Zadbamy o to, by wszystkie rzeczy przekazane na rzecz wybranego psa trafiły właśnie do niego. Na stronie wydarzenia znajdziecie wszystkie psiaki, które w tym roku zostały wzięte pod opiekę. Wystarczy kliknąć tutaj. A teraz do rzeczy! Zobaczcie kto poruszył nasze serca i kogo postanowiłyśmy wspierać…

 

Poznajcie Linkę!


Linka3

Linka ciągle szuka ciepłego domu!

Linka przebywa pod opieką fundacji “Serce dla zwierząt”. Na stronie fundacji możemy przeczytać:

Około 3 lat temu Linkę urodziła bezdomna sunia, którą życie nauczyło, że żeby przetrwać trzeba omijać człowieka, bo prędzej kopnie czy czymś rzuci, niż da jedzenie. Tę mądrość matka przelała na córkę i gdy Linka trafiła do domu tymczasowego trzeba było dużo pracy by nawiązać z nią kontakt. Ale udało się. Przełamanie bariery i poczucie bezpieczeństwa sprawiły cuda. Linka otworzyła się. Polubiła zabawy, gonitwy, ciągnięcie zabawek itd, ale w kontaktach z człowiekiem w dalszym ciągu zachowuje swój poziom bezpieczeństwa. Dlatego szukamy dla Linki domu ciepłego, mądrego, empatycznego, który będzie potrafił zbudować więź na całe życie. Linka jest sterylizowana i szczepiona.

Linka6

Linka całkowicie podbiła nasze serca. Zbieramy prezenty dla tego cudownego zwierzaka!

Czego potrzebuje Linka?

To urocze stworzenie potrzebuje przede wszystkim domu. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany adopcją Linki, nie bójcie się dzwonić lub pisać – 602 107 530, email: jb@sercedlazwierzat.org


Wiadomo, że dom to nie taka prosta sprawa, więc z rzeczy typowo materialnych zbieramy:
  • Karmy
  • Miski
  • Zabawki
  • Legowiska
  • Preparaty odrobaczające
  • Obroże/szelki
  • Przysmaki
  • Smycze

Jeżeli chcesz przekazać jakieś rzeczy dla Linki – napisz do nas na Facebooku albo mailowo: kontakt@copiesnato.pl

Linka

Linka <3

Regulamin


1. Bloger wybiera bezdomnego psiaka przebywającego pod opieką fundacji/hoteliku/domu tymczasowego (chcemy mieć pewność, że paczka dotrze bezpośrednio do psiaka).
2. Bloger wybiera futro, które najbardziej oddaje tematykę jego bloga.
3. Zbiórka jest dobrowolna. Bloger nie czerpie z tego tytułu ŻADNYCH korzyści materialnych.
4. Termin zbiórki darów: do 14.12.2015 r.
5. Zbieramy (nowe bądź w bardzo dobrym stanie): karmy, miski, zabawki, legowiska, preparaty odrobaczające, obroże/szelki, przysmaki, smycze.
6. Podarunki od czytelników przesyłane są pocztą/kurierem/paczkomatem na adres blogera (zapytaj o adres w mailu lub na pw!) na koszt nadawcy (czytelnika). Na terenie swojego miasta bloger może prezenty odebrać osobiście.
7. Opiekun (dom tymczasowy/hotelik) obdarowanego psa przesyła zdjęcie paczki i czworonoga na adres mailowy blogera.


Organizatorzy:

* Futra Specjalnej Troski * Wymarzony pies * Przez świat z labradorem * Psie Wędrówki * Podróże z psem *

* Pies w Warszawie * Pieskie Sprawy * Niuchacz * Aktywni z psami * Bohun Pies *

* Oto Janka * Kudłacz Blog * urlopnaetacie.pl * Heart Chakra *

* Pies do kwadratu * West wkurzony *

K.

CO PIES POLECA

Napisz Komentarz