Nowa szkoła, nowa strona!

autor Kasia

Przez ostatnie miesiące pracowałyśmy w pocie czoła, żeby wdrożyć w życie pomysł, który chodził nam od dawna po głowach. Od teraz nie tylko pisanie nowych postów będzie wypełniało nam czas, bo ze świata wirtualnego przechodzimy do realu. Ogłosić więc chcemy wszem i wobec, że „Co pies na to?” to już nie tylko blog, ale też szkoła dla psów działająca na terenie Warszawy i okolic. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, więc pod naszym  adresem w.w.w. będziecie mogli, jak dotychczas, czytać  blogowe posty, ale też zerknąć na to co się dzieje w szkolnym świecie „co psa”. Żeby wszystko było jasne, poniżej znajdziecie kilka informacji na temat naszej nowej strony i działalności szkoły. 3… 2… 1… Zaaaczyyynamyyyy!

Od dziś, wpadając w odwiedziny na copiesnato.pl, staniecie przed wyborem. Strona bloga i strona szkoły będą ze sobą powiązane, więc Waszym oczom ukaże się następujący widok:


1blog

SZKOLENIE PSÓW czy BLOG O PSACH? Oto jest pytanie.

Między stronami można się z łatwością poruszać, więc świat blogowy i szkolny będzie można zmieniać za pomocą kilku kliknięć. :) Na blogu pojawi się kilka usprawnień, ale w jego układzie rewolucji nie przewidujemy.

Za to strona szkoły, to już inna historia, bo też założenia zupełnie inne.


2blogg

Na stronie szkoły znajdziecie wszystkie informacje dotyczące oferty szkoleń i konsultacji.

Często pytacie nas o porady dotyczące szkolenia psów, a nam trudno jest odpowiadać jednoznacznie bazując tylko na wymianie maili. To tylko upewniało nas, że chcemy zrealizować swoje marzenie o własnej szkole dla właścicieli psów. Choć nosiłyśmy się z tym od dawna, moment przełomowy pojawił się kiedy trafiłyśmy na idealną salę treningową, która po kilku tygodniach remontu, jest obecnie do pełnej dyspozycji. Teraz żadna pogoda ani nieprzewidziane okoliczności nie mogą nam popsuć planów. Gdzie działamy? Szkoła znajduje się na Ursynowie przy ul. Kulczyńskiego 14 (metro Imielin).


sala1

70 metrowa sala idealnie przystosowana do potrzeb psów.

2

Sala będzie wykorzystywana zarówno podczas szkoleń grupowych, jak i tych indywidualnych,

Co będziemy tam robić? Na czym będziemy opierać się w szkoleniu psów? Przede wszystkim na właściwej komunikacji, równowadze i motywacji. I dotyczy to obu stron – zarówno opiekuna, jak i psa! Zależy nam na tym, aby stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł zrozumieć, że treningi posłuszeństwa mogą dawać mnóstwo satysfakcji i radości, a odpowiednio dobrana metoda szkolenia to podstawa. Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, dlatego przychodząc do nas możesz liczyć na indywidualne podejście, które będzie skutkować wzmocnieniem relacji między Tobą, a Twoim psem.

I będziemy do znudzenia powtarzać – NIGDY nie jest za późno, żeby zacząć szkolenie, więc nie dajcie sobie wciskać kitu, że dorosłego psa nie można już niczego nauczyć. Wystarczy wiedzieć jak to zrobić. ;) Jeżeli szkolenia grupowe to nie Twoja bajka albo obawiasz się, że Twój pies nie poradzi sobie w obecności innych czworonogów, rozwiązaniem może być szkolenie indywidualne lub w zależności od problemu – konsultacja behawioralna. 


formularz

Na szkolenie można zapisać się przez formularz zgłoszeniowy na stronie.

Jeżeli szukasz szkoły, w której dowiesz się jak wypracować zasady, które pozytywnie wpłyną na codziennie życie z psem, to dobrze trafiłeś. Zapraszamy, zapraszamy, bo bardzo chętnie spotkamy się z Wami w realu. :)

K. i M.

P.S. Nasze szkolne zajęcia możecie śledzić na Facebooku – Co pies na to? – Szkolenie psów

CO PIES POLECA

7 komentarzy

Avatar
Amelia z Zamerdani.pl 28 lutego 2017 - 17:34

Brawo dziewczyny! Super! Haha wiecie, że tasz rozważałam wynajem tej sali ;D ale byla za daleko… ja ciągle szukam fajnego miejsca od strony Janek, ale tam bida z nędzą…. ;( POWODZENIA!

Odpowiedz
Avatar
CoPiesNaTo 28 lutego 2017 - 17:48

Dzięki! My miałyśmy farta, bo sala jest 15min spacerem od miejsca, w którym mieszkamy, więc odległość idealna. Ale trzymamy kciuki, żebyś coś znalazła. Jakby coś nam się obiło o uszy o powierzchni do wynajęcia w tamtych okolicach, to będziemy na pewno dawać znać. ;)

Odpowiedz
Avatar
Amelia z Zamerdani.pl 28 lutego 2017 - 18:04

Jesteście kochane! :*

Odpowiedz
Avatar
Karolina 3 marca 2017 - 16:07

Wooow! Gratulacje! Szkoda, że mam tak daleko do Waw, bo szkolenie by nam się przydało.

Odpowiedz
Avatar
CoPiesNaTo 3 marca 2017 - 16:09

Dzięki! Zapraszamy, zapraszamy. Nawet tak przy okazji, jeśli będziesz w okolicy. :)

Odpowiedz
Avatar
zyciezpsem.pl 7 marca 2017 - 17:43

Życzymy powodzenia :) Salka wygląda super!

Odpowiedz
Avatar
CoPiesNaTo 10 marca 2017 - 12:51

Dzięękujemy! :D

Odpowiedz

Napisz Komentarz