Co pies na sierpień?

autor Kasia

Cztery słowa, z którymi będziemy kojarzyć miniony miesiąc: upał, sierść, szczenięta, triathlon. Z wysokimi temperaturami trudno sobie poradzić, więc aktywność Odi i Vesper spadła do niezbędnego minimum. Nasza również :) Długie spacery rozpoczynałyśmy najczęściej bladym świtem, żeby dać szansę psom na wybieganie bez palącego słońca. Ta pora roku jest zwykle wypełniona po brzegi zawodami triathlonowymi, więc jako zaprawione w bojach kibicki, zjeździłyśmy Polskę wzdłuż i wszerz. Zerknijcie jak to u nas wyglądało!

 

Podczas upalnych dni optymalnym rozwiązaniem było siedzenie nad wodą lub w lesie, co Odi i Vesper przyjmowały z wielkim entuzjazmem. Długie, poranne spacery były jedyną szansą na złapanie odrobiny chłodu. Vesper idealnie odnalazła się w roli ratownika podczas wyjazdów na zawody :)

Zaskakująco wysokie temperatury wywołało gratisowe linienie, które doprowadzało nas do szału. Z tego właśnie powodu powstał post “Sierść, sierść, wszędzie sierść…“, który ( o zgrozo!) nawet teraz wydaje się aktualny.

 

 kolaz pierwszy

 

Sierpień wypełniała nam praca nad postem dotyczącym testów Campbella. Podczas naszych zmagań z zebranym materiałem szczenięta znalazły nowe domy. Naprawdę trudno było się z nimi rozstać. Chociaż nie jesteśmy przekonane, czy przeprowadzone testy znajdą potwierdzenie w przyszłości, z wielkim przekonaniem zachęcamy do sprawdzania różnych reakcji szczeniąt przed wybraniem “tego jedynego”. Im więcej dowiemy się o szczenięciu przed zabraniem go do domu, tym lepiej.

 

kolaz drugi

Upały, wyjazdy, wesela, zawody… dużo się działo, ale znalazłyśmy czas na wspólne spacery. To były jedyne momenty, kiedy naszym czworonogom nie przeszkadzała temperatura i bawiły się razem bez opamiętania. My może się nie ganiałyśmy, ale wspólnie spędzony czas był zawsze wypełniony milionem pomysłów blogowych.

 

kolarz trzeci

 

Szczerze mówiąc cała nasza czwórka chętnie odpocznie od upałów, ale tempa zwalniać nie zamierzamy. Od września Vesper wraca na treningi agility, więc spodziewajcie się fotorelacji. Na blogu pojawią się też nowe posty i relacje z wydarzeń, w których będziemy brać udział!

 

Stay tuned!

 

Kasia i Magda

CO PIES POLECA

Napisz Komentarz