Co pies na czerwiec?

autor Kasia

Wakacje i lato w pełni! Aż korciło, żeby wybrać się na dłużej nad wodę i choć przez chwilę nie stękać, że jest za gorąco. Atmosferę dodatkowo podgrzewały mecze i sądząc po wielu komentarzach, wy też mocno przeżywacie to co się dzieje na murawie. Zerknijcie na nasze ulubione czerwcowe foty, żeby na chwilę oderwać się od piłkarskich emocji. ;)

Las Kabacki i polana o poranku zawsze zachwycają tym, że jest totalnie wiejsko i pusto. Bardzo polecamy tę miejscówkę na spacery. Zwłaszcza teraz, kiedy sporo osób wyjechało z miasta. Odi i Vesper podpisują się pod tym wszystkimi łapami, bo to właśnie tam widać jak na ich pyskach maluje się szczęście niepojęte.


spacerowo

1. Niby miasto, a jednak wieś. / 2. Odi na tropie! / 3. Vesper pokazuje, co myśli o zdjęciach. / 4. Razem zawsze raźniej!

Miesiąc bez zawodów tri, miesiącem straconym. ;) Tym razem nie odjechaliśmy daleko, bo pływanie zaplanowano nad Zegrzem. A tak a propos spacerów i wyjazdów z psem, to na blogu pojawił się wpis na ten temat. Wszędzie z psem? Nie zawsze! to nasza lista miejsc, w które psów nie zabieramy dla ich dobra. Sądząc po odzewie, sporo z Was też nie rozumie po jaką ciężką zabierać psa na koncerty albo marsze, których ostatnio cała masa.


Tym razem bez żeglowania... :(

Tym razem bez żeglowania… :(

Sporo pracy włożyłyśmy w dopracowanie instrukcji dotyczącej potwora, który znajduje się w prawie każdym domu i straszy biedne pieseczki. Odkurzacz, bo o nim właśnie mowa, już nie musi być zmorą i sennym koszmarem. Jeśli poświęcicie kilka tygodni, idąc krok po kroku zgodnie z przygotowanym tutorialem, możecie skutecznie odwrażliwić swojego czworonoga – Nie bój się odkurzacza, piesku!


odkurzacz2


Co jest lepsze dla psa – mieszkanie czy dom z ogródkiem? I czy miejsce ma jakiekolwiek znaczenie, jeśli opiekun poświęca czas swojemu zwierzakowi? Okazało się, że to temat, który budzi sporo kontrowersji i skrajnych opinii. A my dalej będziemy mówić swoje – nie miejsce się liczy, tylko czas i troska. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać tego wpisu, to możecie to nadrobić tutaj: Przekleństwo domu z ogródkiem.


a

1. Vesperka zawsze uśmiechnięta! / 2. Ukochany kurczak najlepszym towarzyszem. / 3. Pooolskaaaa! / 4. Przeurocza historia! Nie tylko psami człowiek żyje. :)

Zabawna i lekka książka na urlop? Łapcie za “Dobrą świnkę“. Christopher Hogwood to prosiak, który odmienił życie wielu osób w bardzo ujmujący sposób. Momentami bawi do łez, co bardzo sobie cenimy. :D

Czerwiec był naprawdę wyjątkowy, bo miałyśmy WIELKI powód do radości… Odi i Vesper załapały się dzięki temu na taryfę ulgową w treningach posłuszeństwa, bo zupełnie nie miałyśmy do tego głowy. Powiększenie stada o małego chłopaka nie często się przecież zdarza! :D


stopki

1. Vesper zahipnotyzowana smakołykami. / 2. Odi wygłupia się podczas spaceru. / 3. Nasze stado trochę większe o małe stopy! / 4. Mina cwaniaka.

Temperatura dawała się we znaki wszystkim, bez względu na gatunek. Ale przyznać musimy, że naprawdę gorąco zrobiło się nam, kiedy zobaczyłyśmy statystyki odwiedzin bloga. Ponad 42 500 tysiące osób! Szok, szał i wielkie szczęście. Cieszymy się ogromnie, że wpadacie do nas tak licznie i będziemy się starać jeszcze bardziej. Dzięki, że jesteście! :D

K.

CO PIES POLECA

Napisz Komentarz