Konkurs: Wiosenne psie-budzenie!

autor CoPiesNaTo

W tym roku pogoda oszalała i choć mamy połowę maja, nadal funkcjonujemy w klimacie ziewająco-jesiennym. Biorąc pod uwagę dość paskudną aurę, nasze psy buntują się spacerowo i zdecydowanie wolą… spać. I tak od października. Najwyższy czas, żeby się to zmienić i zrobić coś nowego. Potrzebujecie impulsu, żeby podjąć nowe wyzwania? Przybywamy na ratunek!


KONKURS – CZAS START!

Najwyższy czas, żeby wybudzić się ze snu zimowego i podjąć nowe wyzwania ze swoim czworonogiem!  Zrób zdjęcie lub nagraj krótki filmik i napisz nam dlaczego to właśnie Wasz duet marzy o psim szkoleniu. Będzie to idealna okazja do poprawienia zachowania Twojego psa i wzmocnienia Waszych relacji. Ale to nie wszystko! Dodatkowo o pełny brzuch Twojego czworonoga zadba Belcando Polska – dystrybutor karmy dla psów. Wiosna nie może istnieć bez kolorowych gadżetów, wiec zwycięzcy otrzymają nagrody od firmy Tip-Top!


O CO CHODZI W KONKURSIE?

 • Zrób zdjęcie lub nagraj filmik i napisz nam dlaczego Wasz duet marzy o psim szkoleniu.
 • Wszystkie zdjęcia i filmiki konkursowe muszą zostać opublikowane na stronie wydarzenia na Facebooku: Konkurs na Facebooku!
 • Konkurs trwa od godz. 11:30, 11 maja 2017 do godz. 20:00, 21 maja 2017.
 • Każdy uczestnik może opublikować jedno zgłoszenie konkursowe.
 • Najbardziej pozytywne psio-ludzkie ekipy zostaną wybrane w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu, a wyniki zostaną opublikowane na blogu „Co pies na to?”.
 • Pełny regulamin konkursu jest dostępny poniżej.

NAGRODY!

I MIEJSCE:

nagroda1

Nagrody za 1 miejsce!

 • Udział w wybranym szkoleniu grupowym w szkole Co pies na to? (do zrealizowania do 31.12.2017)
 • Karma dla psów od Belcando Polska – do wyboru: 12,5 kg FINEST GF Lamb lub 12,5 kg Adult GF Ocean
 • Piłka treningowa rugby lub football od Tip-Top!

II MIEJSCE:

trening2

Nagrody za 2 miejsce!

 • Indywidualne spotkanie szkoleniowe z trenerem w szkole Co pies na to? (do zrealizowania do 31.12.2017)
 • Karma dla psów od Belcando Polska – do wyboru: 4 kg FINEST GF Lamb lub 4 kg Adult GF Ocean
 • Saszetka treningowa na snacki – szarpak/aport od TipTop!

III MIEJSCE:

nagroda3

Nagrody za 3 miejsce!

 • Indywidualne spotkanie szkoleniowe z trenerem w szkole Co pies na to? (do zrealizowania do 31.12.2017)
 • Karma dla psów od Belcando Polska – do wyboru: 1 kg FINEST GF Lamb lub 1 kg Adult GF Ocean
 • Obroża Active (do wyboru z dostępnych w sklepie) od TipTop

REGULAMIN KONKURSU: “WIOSENNE PSIE-BUDZENIE”

 1. Organizatorami konkursu oraz fundatorami nagród dla 3 zwycięzców są: Szkoła “Co pies na to?” z siedzibą w Warszawie przy ul. Stanisława Kulczyńskiego 14, Belcando Polska – dystrybutor karmy dla psów oraz sklep zoologiczny Tip-Top.
 2. Konkurs pod hasłem: „Wiosenne psie-budzenie” trwa od 11.05.2017 roku od godz. 11.30 do 21.05.2017 roku do godziny 20.00.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 5 dni od dnia zakończenia konkursu we wpisie na blogu: copiesnato.pl.
 4. Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Zgłoszenia przekazane za pośrednictwem innych serwisów nie będą brane pod uwagę w konkursie.
 5. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować zdjęcie lub film konkursowy w wydarzeniu pod nazwa: Konkurs: “Wiosenne psie-budzenie“, w serwisie społecznościowym Facebook.
 6. Każdy uczestnik może umieścić jedno zdjęcie lub film konkursowy.
 7. Organizatorzy konkursu wybiorą trzy zdjęcia lub filmy konkursowe, za które przyznane zostaną następujące nagrody: miejsce nr 1 – udział w wybranym przez zwycięzcę szkoleniu grupowym psów w szkole Co pies na to?, karma od Belcando Polska – do wyboru: 12,5 kg FINEST GF Lamb lub 12,5 kg Adult GF Ocean, piłka treningowa rugby lub football od Tip-Top;  miejsce nr 2 – indywidualne spotkanie szkoleniowe w szkole Co pies na to?, karma od Belcando Polska – do wyboru: 4 kg FINEST GF Lamb lub 4 kg Adult GF Ocean, szarpak/aport od Tip-Top; miejsce nr 3: indywidualne spotkanie szkoleniowe w szkole Co pies na to?, karma od Belcando Polska – do wyboru: 1 kg FINEST GF Lamb lub 1 kg Adult GF Ocean, obroża Active od Tip-Top.
 8. Zwycięzcy mogą zrealizować szkolenie grupowe lub indywidualne spotkanie szkoleniowe w szkole Co pies na to? do 31 grudnia 2017 roku.
 9. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o dostępnych kolorach nagród ze sklepu Tip-Top tj. po przesłaniu informacji dotyczących wymiarów psa.
 10. Zwycięzcy konkursu powinni w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników przesłać organizatorom dane do wysyłki oraz wymiary psa w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru nagród na adresy mailowe: kontakt@copiesnato.pl. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 10 dni od daty przesłania powyższych informacji do organizatorów konkursu w oddzielnych paczkach nadanych kurierem od Belcando Polska oraz Tip-Top.
 11. Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem lub posiada wszelkie prawa autorskie do publikowanego zdjęcia lub filmu.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację zamieszczonego filmu lub zdjęcia konkursowego na stronach i profilach społecznościowych organizatorów.
 13. Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).
 14. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a nagrody mogą być wysłane jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 15. Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez organizatorów konkursu nadesłanego zdjęcia lub filmu w dowolnym czasie i formie.
 16. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu
 17. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 18. Serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
 19. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! :)

Co pies na to?, Belcando Polska, Tip-Top

CO PIES POLECA

Napisz Komentarz