„Co pies na to?” to blog dla wszystkich, którzy szukają informacji i wskazówek na temat życia z psem. Od maja 2015 roku piszemy o psim świecie i budowaniu relacji między człowiekiem, a czworonogiem. Regularnie publikujemy wpisy bazując na własnych doświadczeniach, zdobytej i ciągle poszerzanej wiedzy oraz badaniach i artykułach specjalistów z całego świata. Na blogu nigdy nie pojawiły się recenzje produktów, które nie są zgodne z naszymi poglądami. Wierzymy w to, że zaufanie Czytelników można zyskać wyłącznie poprzez szczerość i autentyczność. Na początku 2017 roku założyłyśmy szkołę dla psów w Warszawie pod nazwą „Co pies na to?”, w której prowadzimy szkolenia oraz konsultacje behawioralne.

Zależy nam na tym, aby każdy post na blogu miał dla naszych Czytelników wartość edukacyjną. Staramy się przygotowywać teksty, będące odpowiedzią na pytania i wątpliwości naszych odbiorców. Wierzymy, że dzięki merytorycznym wpisom napisanym w lekki i przystępny sposób, możemy realnie wpłynąć na jakość życia psów i zrozumienie ich potrzeb. Dzieląc się swoimi przeżyciami i odkrywając kawałek naszego świata, chcemy pokazać innym, że budowanie relacji z psem to wspaniała przygoda, której nic nie jest w stanie zastąpić.

odi_vesper


 

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy, które są zgodne z tematyką naszego bloga. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub wyślij nam wiadomość na adres: kontakt@copiesnato.pl, a my przygotujemy szczegółowy plan działania. Stawiamy na kreatywność i indywidualne podejście do każdego tematu.

ŚREDNIE MIESIĘCZNE STATYSTYKI

UNIKALNI UŻYTKOWNICY: 21 650 +

ILOŚĆ ODSŁON: 35 500 +

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

FACEBOOK: 9 100 + FANÓW

INSTAGRAM: 4 400 + OBSERWUJĄCYCH

DANE: SIERPIEŃ 2018

KONTAKT

Podoba Ci się nasz blog? Masz pytania? Wyślij nam wiadomość na adres kontakt@copiesnato.pl lub skorzystaj z poniższego formularza: