O NAS

Jeśli szukasz bloga o życiu z psem, odetchnij z ulgą, bo to właściwe miejsce.

Z połączenia pasji i przyjaźni na początku maja 2015 roku powstał blog „Co pies na to?” zwany roboczo „co psem”, gdzie odkrywamy przed Tobą część swojego świata. Króluje tu zasada, że pełna zrozumienia i przyjaźni relacja z psem, to coś, czego nie można niczym zastąpić. W blogowych wpisach spróbujemy Ci podpowiedzieć jak zrozumieć psa i co możesz zrobić, żeby wspólne życie pod jednym dachem było dla obu stron pełne radości.

Znajdziesz tu praktyczne wskazówki dotyczące szkolenia, psychologii i pielęgnacji, a także ciekawe wywiady, badania i artykuły. Bazujemy na osobistych doświadczeniach i wiedzy, każdego dnia ucząc się czegoś nowego. Uwielbiamy długie spacery, więc jest spora szansa, że kiedyś wpadniemy na Ciebie na jednym z nich!

Rozgość się i czuj się jak u siebie!

MAGDA HORODYSKA & VESPER

magdavesper

Pracuję jako behawiorysta i trener szkolenia psów w Warszawie i uwielbiam swoją pracę! Temat zachowań psów to dla mnie rzeczowa wiedza i umiejętności, które staram się doskonalić każdego dnia i przekazywać innym.
Mój własny pies i bohaterka wielu zdjęć na blogu to Vesper, którą adoptowałam kilka lat temu ze schroniska. Rekreacyjnie trenujemy obedience (posłuszeństwo sportowe) oraz tropimy „zaginionych” bliższych i dalszych znajomych.

KASIA MIGDAŁ & ODI

odikasia

Prowadzenie hodowli akit Migoto Inu FCI to niesamowite doświadczenie, w którym mogę uczestniczyć od 2004 roku. Lata spędzone w domu pełnym zwierząt wiele mnie nauczyły, jednak największą zmianę w relacjach z psami wywołało pojawienie się Odi. Miała wpaść na tydzień, a została na stałe. Od tamtej pory każdego dnia uczymy się o sobie czegoś nowego, przełamując stereotypy krążące o tej rasie. Odi (zwana także Odiną, Odiszonem albo Odyńcem) jest z natury spokojna i opanowana. Mogłaby spędzić życie wylegując się godzinami, ale pozytywna energia Vesper skutecznie motywuje ją do długich spacerów.

 

 

 

o nas